Salı, Nisan 23

Oyun merkezinde çıkan kavgaya aileler karıştı, ortalık savaş alanına döndü

Diyarbakır’da bir oyun merkezinde çıkan kavgada çekiç, bıçak ve silah kullanıldı. Kavgada 1’i ağır olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı. Polis, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Diyarbakır’da oyun merkezinde kavga eden çocuğun ailesi ile işletmeciler arasında çıkan çekiçli, bıçaklı ve silahlı kavgada 1’i ağır, 5 kişi yaralandı.

ÇOCUK, EVE GİDİP AİLESİNE HABER VERDİ

Öğle saatlerinde Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesi’nde meydana gelen olayda oyun merkezinde tartışan çocuklardan biri, işletmeci R.D. ve B.D. tarafından dışarı çıkarıldı. Bunun üzerine çocuk, eve gidip ailesine haber verdi. Oyun merkezine gelen çocuğun yakınları ile işletmeci R.D. ve B.D. arasında önce tartışma, ardından da kavga çıktı.

Diyarbakır'da oyun merkezinde çıkan kavgada 5 kişi yaralandı

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Kavgada A.Ç., M.Ç., Y.Ç. ile işletmeci R.D. ve B.D. yaralandı. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Silahla yaralanan R.D., M.Ç. ve Y.Ç. ile bıçak ve darp sonucu yaralanan B.D. ve A.Ç., ilk müdahalenin ardından çevredeki özel hastanelere kaldırıldı.

Diyarbakır'da oyun merkezinde çıkan kavgada 5 kişi yaralandı

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Olayda yaralanan kişinin yerde hareketsiz yattığı ve vatandaşların toplandığı anlar, yandaki iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay sonrası yaralı kişilerin yere düşmesi ve vatandaşların bağrışmaları da cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Polis, kavgaya karışan diğer kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir