Cumartesi, Haziran 15

Motosikletine bindiği sürücüyü öldüren katil zanlısı, cinayetin nedenini hatırlamıyormuş

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde iş çıkışı motosikletine binip evine kadar götürmesini istediği sürücüyü silahla vurarak öldüren katil zanlısı, cinayeti itiraf etti. Katil zanlısı, sürücüyle tartışmaya başladıklarını, uyuşturucu içtiği için neden öldürdüğünü hatırlamadığını söyledi.

Şanlıurfa‘da motosiklet sürücüsünü silahla vurarak öldüren katil zanlısı, cinayeti neden işlediğini hatırlamadığını söyledi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Önceki gün Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde işlenen cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Kırsal Diktepe Mahallesi yakınlarında uğradığı silahlı saldırıda ölen İdris Kaya‘nın cinayet zanlısı evine bırakmak için motosikletine bindirdiği Süleyman Ş. isimli şahıs çıktı. Jandarma tarafından gözaltına alınan şahıs, cinayeti işlediğini itiraf etti. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilirken İdris Kaya‘nın cesedi ise kırsal Çoğan Mahallesi’nde defnedildi.

Motosikletine bindiği şahsı neden öldürdüğünü hatırlayamadı

NEDEN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ HATIRLAMIYORMUŞ

Gece saatlerinde İdris Kaya ile karşılaştığını dile getiren Süleyman Ş., kendisini evine bırakmasını istediğini söyledi. Motosikletle ilerlerken kırsal Diktepe Mahallesi yakınlarında durduklarını söyleyen Süleyman Ş., İdris Kaya ile tartışmaya başladığını aktardı. İdris Kaya’yı silahla vurarak öldürdüğünü itiraf eden Süleyman Ş., uyuşturucu kullandığı için neden öldürdüğünü ise hatırlamadığını belirtti.

Motosikletine bindiği şahsı neden öldürdüğünü hatırlayamadı

GEÇEN YIL EVLENMİŞ

Geçen yıl evlenen İdris Kaya’nın ise Birecik’te iş bulamadığı için İstanbul’a taşındığı, orada da işleri düzgün gitmediği için Şanlıurfa’ya geri döndüğü öğrenildi. Birecik’teki bir tesiste çalışan Kaya’nın her gün gece saat 23.00 sıralarında işten çıkıp motosikletiyle kırsal Çoğan Mahallesi’ndeki evine gittiği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir