Pazartesi, Temmuz 15

Parkta gerçekleşen “laf atma” cinayetinin katilini bira kutuları ele verdi

Kocaeli’de parkta laf atma tartışması nedeniyle öldürülen Kaptan Kırdudu cinayeti çözüldü. Cinayet büro dedektifleri, olay yerindeki bira kutularından yola çıkarak çok sayıda tekel bayisinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri izledi ve üzerinden kan damlayan katili yakaladı.

Kocaeli‘nin Derince ilçesinde Kaptan Kırdudu’nun parkta bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Şüpheliyi yakalamak için iz süren cinayet büro dedektiflerinin, olay yerindeki bira kutularından yola çıkarak çok sayıda tekel bayisinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri izlediği ve en sonunda üzerinden kan damlayan katilin yakalandığı öğrenildi.

PARKTA “LAF ATMA” KAVGASI

Olay, 3 gün önce Yenikent Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Mimar Sinan Parkında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, parkta Kaptan Kırdudu (26) ile bir şahıs arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma kavgaya dönüşürken, Kırdudu darp edilip bıçaklandı, olayı gerçekleştiren şahıs ise kayıplara karıştı. Sağlık ekiplerince Kırdudu’nun olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi.

Parkta gerçekleşen 'laf atma' cinayetinin katilini bira kutuları ele verdi

BİRA KUTULARI KATİLİ ELE VERDİ

Olaya ilişkin geniş çaplı inceleme başlatan Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi cinayet büro dedektifleri, olay yerindeki bira kutularından yola çıkarak adeta iz sürdü. Ekipler, bölgedeki çok sayıda tekel bayisinin güvenlik kameralarını tek tek incelemeye aldı.

Parkta gerçekleşen 'laf atma' cinayetinin katilini bira kutuları ele verdi

KAN DAMLALARINI TAKİP ETTİLER

Cinayet büro dedektifleri, güvenlik kamerasına uzaktan yansıyan görüntüde bir şüphelinin üzerinden kan damladığını gördü. Görüntülerden yola çıkarak hemen adrese giden ekipler, kan damlalarını takip etti. Film sahneleri aratmayan takipte, üzerinden kan damlayan şüphelinin katil olduğu tespit edildi.

Parkta gerçekleşen 'laf atma' cinayetinin katilini bira kutuları ele verdiKaptan Kırdudu

“BANA MI LAF ATTIN?”

İsmi öğrenilemeyen şüphelinin, Kaptan Kırdudu parkta telefonla konuştuğu sırada yanına giderek, “Bana mı laf attın?” dediği ve çıkan tartışmada cinayet işlediği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir