Cuma, Nisan 19

Marmaray ve metroda kadınların videosunu çeken kişilere meydan dayağı! Tekme tokat giriştiler

İstanbul’da iki farklı istasyonda benzer hadiseler yaşandı. Bostancı Metro istasyonunda 13 yaşındaki kızın videosunu çeken bir şahıs, tekme tokat dövüldü. Marmaray’ın Zeytinburnu istasyonunda ise; karşısında oturan kadınların fotoğraf ve videolarını çektiği öne sürülen bir kişiye yolcular saldırdı.

Marmaray ve metroda kadınları cep telefonuyla görüntülediği öne sürülen 2 kişi diğer yolcular tarafından dövüldü.

TELEFONUNDA VİDEOLARI BULDULAR

Bostancı Metro istasyonunda bir yolcu, 13 yaşındaki kızın videosunu çektiği gerekçesiyle çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı. Metrodakiler adamın telefonunu alarak kontrol ettiklerinde kıza ait videolar buldu. Metronun kapıları açıldıktan sonra yaşanan arbedede adama yumruk atıldığı görülüyor. Daha sonra şüpheliyi polise teslim etmek için yakaladılar ancak ellerinden kaçmayı başardı. Adamın kaçtığı anları çevredekiler cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

BİRDEN SALDIRDILAR

Diğer olay ise dün saat 20.30 sıralarında Marmaray’ın Zeytinburnu istasyonunda yaşandı. İddiaya göre, karşısında oturan kadınların fotoğraflarını ve videolarını çektiği öne sürüler bir kişiye yolcular saldırmaya başladı. O anlar cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde, Marmaray’da bulunan birçok yolcunun, kadınların videosunu çektiği iddia edilen kişiye saldırdığı görülüyor.

Marmaray ve metroda kadınların videosunu çeken kişilere meydan dayağı! Tekme tokat giriştiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir