Cumartesi, Temmuz 20

4 yaşındaki kızını feci şekilde kaybeden annenin feryadı yürek dağladı

Ankara’da annesi ve kardeşiyle otomobillerinden indikten sonra aniden yola fırlayan 4 yaşındaki Zeynep Bülbül, işçilerin taşındığı servis otobüsünün altında kalarak feci şekilde yaşamını yitirdi. Cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde; çocuğu otobüsün altında kalan annenin feryadı yürekleri dağladı.

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, ailesiyle otomobillerinden indikleri sırada yola çıkan 4 yaşındaki Zeynep Bülbül, işçilerin taşındığı servis otobüsünün altında kalarak yaşamını yitirdi. Kaza sonrası çevredekiler tarafından kaydedilen görüntülerde ise talihsiz çocuğun annesinin feryadı yürek yaktı.

ANİDEN YOLA FIRLADI

Kaza, saat 18.00 sıralarında Susuz Mahallesi 3771’inci caddede meydana geldi. Zeynep Bülbül, annesi ve kardeşiyle otomobillerinden indikleri sırada yola çıkmasıyla, işçilerin taşındığı servis otobüsünün altında kaldı.

4 yaşındaki kızını feci şekilde kaybeden annenin feryadı yürek dağladı

OLAY YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Otobüs bir süre ilerledikten sonra dururken, çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde talihsiz çocuğun yaşamını yitirdiği belirlendi.

ANNESİNİN FERYADI YÜREK YAKTI

Kaza sonrası çevredekiler tarafından cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde; çocuğu otobüsün altında kalan annenin feryadı yürekleri dağladı. Otobüs sürücüsünün gözaltına alındığı kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir