Cumartesi, Haziran 15

Cani anne, kiralık katil tutarak 3 yaşındaki oğlunu öldürmeye çalıştı! Cinayet için tarih bile vermiş

ABD’de tetikçi tutmak isteyenleri tespit etmek için kurulan “sahte kiralık katil sitesine” başvuran anne, yakalandı. 3 yaşındaki oğlunun resimlerini siteye yükleyip bir de cinayet için tarih veren anne tutuklanırken, küçük çocuk koruma altına alındı.

ABD’nin Florida eyaletinde 3 yaşındaki oğlunu öldürmesi için “sahte kiralık katil sitesinden” tetikçi kiralayan anne gözaltına alındı.

New York Post’un haberine göre, 18 yaşındaki Jazmin Paez isimli anne, cinayete azmettirme ve iletişim araçlarını yasa dışı amaçlarla kullanmakla suçlanıyor.

OĞLUNUN RESİMLERİNİ YOLLAYIP, BİR DE ÖLÜM TARİHİ VERDİ

Tetikçi tutmak isteyenleri tespit etmek ve yakalamak için kurulan “sahte kiralık katil sitesine” başvuran anne, 3 yaşındaki oğlunu öldürmesi için internet sitesinin sahibiyle iletişime geçti. Mahkeme belgelerine göre anne, sahte internet sitesinde 3 yaşındaki oğlunun resimlerini ve söz konusu cinayet sırasında olacağı adresi paylaştı ve cinayetin bir tarihe kadar tamamlanmasını istedi.

3 BİN DOLAR ÖDEMEYİ KABUL ETTİ

Site sahibinin olayı polise iletmesi üzerine kiralık katil rolü yaparak görüşme başlatan dedektifler, annenin, 3 yaşındaki oğlunun öldürülmesi için 3 bin dolar ödemeyi kabul ettiğini aktardı. IP adresi üzerinden konum tespiti yapan dedektifler, anneyi gözaltına aldı.

ÇOCUK KORUMA ALTINA ALINDI

Çocuğun büyükannesi, annenin çocuğa zarar verme niyetinde olduğunu teyit etti. Anne, Miami-Dade hapishanesine gönderilirken 3 yaşındaki çocuk koruma altına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir